Політика оплати та повернення коштів

The Teachers докладає всіх зусиль, щоб забезпечити чітке розуміння фінансових відносин між Студентами та Викладачами щодо Послуг, які ми надаємо. Ця політика застосовується до всіх платіжних функцій, доступних через Платформу та будь-яку пов’язану програму для мобільних пристроїв The Teachers.

Терміни, написані з великої літери, але не визначені тут, мають відповідні значення, надані їм в Умовах надання послуг The Teachers.

1. Загальні умови оплати
1.1. Усі платежі між Студентами та Викладачами, представлені на даній посадковій сторінці, здійснюються виключно через Платформу. Усі платежі на Платформі здійснюються в гривнях. Зверніть увагу: якщо вибрана вами валюта (а) відрізняється від гривні або (б) відрізняється від платіжної валюти вашого методу оплати, ваш платіж може бути оброблено за межами вашої країни проживання. У зв’язку з цим може стягуватися певна комісія, а сума, указана у вашій банківській виписці, може відрізнятися від суми, зазначеної під час оплати.

1.2.На Платформі існують регулярні платежі в рамках пакетів під назвою «Self-Study». Ви можете призупинити або скасувати регулярні платежі, докладніше про те, як це зробити, дивіться в нашій статті.
1.3. Платформа також може пропонувати оплату в розстрочку через сторонніх постачальників платежів, таких як Monobank або інші подібні платіжні служби. Використовуючи послугу оплати на виплат, ви зобов’язуєтеся прочитати умови обслуговування, що надаються таким стороннім постачальником платежів, а також правила повернення коштів, які можуть відрізнятися від умов, передбачених Платформою.
1.4. Жодні заняття не доступні без оплати, за винятком пробного заняття, яке надається безкоштовно. Вас можуть вилучити з будь-якої програми, доступної на Платформі, якщо ви не сплачуєте всі належні платежі відповідно до умов програм, які ви використовуєте на Веб-сайті.
1.5. Вартість уроків, які не були проведені, може бути повернута Студенту протягом 10 днів з моменту проведення першого заняття на вимогу Студента («Гарантія повернення грошей»). Додаткову інформацію про відшкодування див. у відповідному пункті цієї Політики.
1.6. The Teachers може надавати, змінювати або припиняти дії знижок, спеціальних пропозицій і рекламних акцій для Користувачів відповідно до умов, визначених і запроваджених виключно Компанією.


2. Спеціальні пропозиції. Підписка
2.1. З метою маркетингу та залучення більшої кількості Студентів до Платформи існують спеціальні пропозиції, зокрема підписка та придбання пакету уроків зі знижкою.

2.2. При придбанні послуги «Self-study» активується автоматична обробка щомісячної абонентської плати (повторний платіж) у розмірі, зазначеному на Платформі під час підписки. Автоматична обробка щомісячної абонентської плати відбувається в момент придбання підписки та щомісяця в день першого платежу.
2.2. Після сплати щомісячної абонентської плати Студент отримує доступ до послуг, які надає підписка, відповідно до інформації, наданої на Платформі під час підписки. Якщо запланований платіж не вплине, надання послуг припиняється.

3. Загальні правила повернення коштів
3.1. Ми повертаємо кошти лише відповідно до цієї Політики.
3.2. Якщо Користувач будь-яким чином порушив наші Умови надання послуг, ми маємо право відхилити ваші запити на відшкодування.
3.3. Варіант відшкодування доступний лише протягом 10 днів із дати проведення першого заняття. Ми залишаємо за собою право відхилити запит на повернення коштів, якщо він поданий пізніше зазначеного терміну.
3.4. Ми не повертаємо кошти автоматично. Повернення коштів здійснюється лише за вашим запитом і у випадках, передбачених цією Політикою.
3.5. Бонусні уроки не повертаються.
3.6. Якщо є пом’якшувальні обставини, через які ви пропустили урок/групове заняття або скасували його за короткий термін, ці відшкодування можуть бути зроблені на розсуд Вчителя та адміністрації, але ми не зобов’язані це робити.

4. Процедура повернення коштів
4.1. Якщо ви бажаєте отримати відшкодування, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки клієнтів за контактами, вказаними на веб-сайті, вказавши наступну інформацію:
- Дата і час уроку
- Причина запиту на відшкодування
- Ім'я вашого вчителя.
4.2. Ваш запит буде оброблено не менше ніж за 24 години, щоб ми могли уважно розглянути його та зв’язатися з вами для уточнення чи вирішення, якщо виникне така необхідність. Ми залишаємо за собою право закрити вашу заявку на відшкодування без будь-якої компенсації та без права оскарження, якщо з будь-якої причини ви відмовляєтесь відповідати на надіслані нами листи протягом 7 календарних днів.
4.3. Рішення про повернення коштів приймається протягом 10 календарних днів.
4.4. Повернення коштів здійснюється на той же рахунок, з якого була здійснена оплата. При поверненні коштів для розрахунку вартості вже пройдених уроків використовується фактична ціна одного уроку на момент покупки без урахування будь-яких можливих знижок, промокодів чи інших пропозицій, які надаються Студенту під час оплати.
4.5. Зверніть увагу, що повернення платежу НЕ є відшкодуванням. Щоб уникнути відкликання платежу, навіть ненавмисного, ми рекомендуємо нашим користувачам завжди зв’язуватися з нашою командою підтримки, перш ніж звертатися до свого банку в будь-якій можливій ситуації.
4.6. The Teachers не несе відповідальності за будь-які комісії, які стягують банки чи сторонні процесори платежів, і не покриватиме їх під час повернення коштів. Якщо ви обираєте варіант відшкодування, його швидкість і наявність повернених коштів на вашому банківському рахунку залежатимуть виключно від умов і політики вашого банку.

5. Надані вами дані
5.1. Ви погоджуєтесь і розумієте, що платіжна інформація, яку ви надаєте для оплати уроків/групових занять через Платформу, обробляється лише сторонніми платіжними процесорами. The Teachers не збирає, не зберігає та не обробляє іншим чином вашу платіжну інформацію.
5.2. Ви погоджуєтеся з тим, що The Teachers не несе відповідальності за нездатність третьої сторони належним чином захистити таку інформацію. Обробка платежів регулюватиметься положеннями, умовами та політикою конфіденційності сторонніх обробників платежів на додаток до цієї політики.
5.3.Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо змінити сторонніх обробників платежів і вимагати від них передачі вашої інформації іншим постачальникам послуг, які шифрують вашу інформацію за допомогою технології безпечного рівня сокетів (SSL) або іншої подібної технології безпеки.
5. Інше
The Teachers не є банком чи будь-якою фінансовою установою та не надає жодних фінансових послуг чи консультацій. Будь-які платежі, здійснені через Платформу, здійснюються виключно з метою сприяння навчальним послугам між викладачами та студентами. Такі виплати не можна здійснювати та використовувати для будь-якої шахрайської, кримінальної або незаконної діяльності, як це визначено законом.